Що собою являє напірно-всмоктувальний рукав для ГАЗУ ГОСТ 5398-76?

За своєю конструкцією рукав представлений у вигляді труби, яку виготовляють з гнучких матеріалів для зручності складання у разі необхідності. Рукави можуть відрізнятися за різними параметрами, від гнучкості до щільності тощо. Проте існують також різниці у сферах застосування. Зокрема, ГАЗ ГОСТ 5398-76 призначений для подачі азоту, кисню та інших газів. Вони знаходять своє використання в різних сферах господарської діяльності, таких як сільськогосподарський комплекс та не тільки. Суть виробу й основна відмінність від труби полягає в гнучкості рукава. Цей параметр значно розширює можливу сферу застосування на практиці. Виробник пропонує різну довжину та діаметр рукавів.

Особливості напірно-всмоктувальних рукавів

Конструкція рукава багатошарова. Це необхідно для забезпечення тривалого та надійного використання. На практиці шари представлені наступним чином:

  1. Внутрішній шар. Його виготовляють із щільної гуми. Матеріал по суті є універсальним. Він володіє стійкістю до впливу температур в широкому діапазоні та забезпечує гнучкість.

  2. Каркас. Виконується із текстильних матеріалів у два шари.

  3. Зовнішній шар. Тут використовується технологія армування, завдяки обмотці сталевою спіраллю з подальшим покриттям шаром гуми.

Рукави для газу мають свої відмінності від тих, що виробляються для роботи з іншими речовинами. Основною відмінністю є п'ятикратний запас міцності. Вони виготовляються з номіналом 10 атмосфер. Конструктивна схема рукава належить до класу "Г". Виріб додатково обладнаний манжетами із м'яких матеріалів з обох боків для можливості його закріплення.